top of page
KUPOD s.r.o..jpg
Hammer elektro logo pozadie.png

HAMMER ELEKTRO ponúka najvyššiu úroveň kvality, akú môžete očakávať.

VÝROBA ROZVÁDZAČOV

Rozvádzače pre riadenie umožňujú riadenie procesov v budove, v priemysle alebo v dopravnej infraštruktúre. Integrácia programovateľného automatu umožňuje prispôsobiť rôzne riadiace príkazy podľa informácií prenášaných senzormi, sondami alebo inými prvkami. Tieto stroje môžu byť zosieťované pre centralizovaný dohľad. Tieto ovládacie panely sú mozgom celého procesu. Ich kvalita musí byť bezchybná od vývoja až po kabeláž, aby bola zaistená spoľahlivosť systému.
Do tohto systému vieme zakomponovať a odborne nainštalovať rôzne switche control panely, canbus profi net, profi bus komponenty a vyrobíme aký koľvek rozvádzač podľa individuálnych požiadaviek zákazníka a projektovej dokumentácie.

PONÚKAME VÁM

INŠTALÁCIA PROGRAMOVATEĽNÉHO PREDAJNÉHO AUTOMATU 

DODÁVATELIA KOMPONENTOV PODĽA POŽIADAVIEK ZÁKAZNÍKA  

MOŽNOSŤ PRISPÔSOBENIA OVLÁDACÍCH POVELOV V ZÁVISLOSTI OD PRIEBEHU PROCESU 

VZDIALENÁ ÚDRŽBA  

MOŽNOSŤ INTEGRÁCIE HMI (DOTYKOVÁ OBRAZOVKA) NA ÚPRAVU PARAMETROV, ČÍTANIE ÚDAJOV A SLEDOVANIE ALARMOV; TO S CIEĽOM UROBIŤ SYSTÉM UŽÍVATEĽSKY PRÍVETIVEJŠÍM 

SCHÉMY, DOKUMENTÁCIA, PODPORA

Hammer elektro logo pozadie.png


VÁŠ PROJEKT PODPORÍ

Spoločnosť HAMMER ELEKTRO je schopná Vás podporiť počas vývoja projektu, aby Vám ponúkla riešenie, ktoré splní Vaše očakávania. Naše skúsenosti a naše vysoké štandardy Vám zaručujú kvalitnú prácu pri výrobe týchto rozvádzačov v súlade s normou.

bottom of page