top of page
KUPOD s.r.o..jpg
Hammer elektro logo pozadie.png

HAMER ELEKTRO ponúka najvyššiu úroveň kvality, akú môžete očakávať.

ROBOTIKA

Zefektívnite výrobu a zvýšte produktivitu pomocou systému priemyselného robotického ramena, ktorý sa rýchlo nasadzuje a ľahko sa spravuje. Nasadenie robotických ramien a kolaboratívnych robotov vo vašom výrobnom procese uvoľní Váš ľudský kapitál, aby ste mohli riešiť väčšie výzvy a úlohy s pridanou hodnotou.

ROBOTICKÉ RAMENÁ
ROZŠÍRIA VAŠU
PRACOVNÚ SILU

01

Nielenže sú navrhnuté tak, aby fungovali bezpečne v blízkosti ľudí, ale v spojení s inými technológiami tieto roboty naďalej posúvajú automatizáciu továrne dopredu. Integrácia robotického ramena alebo kolaboratívneho robota so senzorom, kamerou alebo prenosovým systémom môže vytvoriť novú efektivitu výroby a bezkonkurenčnú konzistenciu.

Hammer elektro logo pozadie.png

PREČO BY STE MALI VYUŽIŤ PRÁVE NAŠE SLUŽBY?

HAMER-elektro.png

NÁSTROJE
NA KONCI RAMENA

02

Výber správneho nástroja na konci ramena pre Vaše robotické rameno je potrebné dôkladne zvážiť. Komponent musí spĺňať správne špecifikácie a funkčnosť bez poškodenia alebo pádu výrobku, s ktorým sa manipuluje. Či už manipulujete so zdravotníckymi pomôckami, pneumatikami áut alebo vrecúškami s cukrom, je dôležité vybrať si najvhodnejšie a najspoľahlivejšie nástroje na konci ramena pre Vašu aplikáciu.

FLEXIBILNÁ
KONFIGURÁCIA

03

S týmto novým druhom kolaboratívnych robotov sa možnosti výrobných aplikácií neustále rozširujú. Či už tento proces vyžaduje jednoduchú akciu typu pick-and-place alebo zložitejšiu kontrolu kvality, kolaboratívneho robota je možné presunúť, prekonfigurovať a znovu nasadiť tak, aby vykonával takmer akúkoľvek funkciu.

bottom of page