top of page
Hammer elektro logo pozadie.png

HAMMER ELEKTRO ponúka najvyššiu úroveň kvality, akú môžete očakávať.

MERANIE A REGULÁCIA

Ako odborníci v oblasti priemyselných meracích a regulačných zariadení ponúkame našim zákazníkom komplexné portfólio služieb a zariadení, ktoré je možné inštalovať a používať v rôznych priemyselných výrobných závodoch po Európe.

SME SPOĽAHLIVÝ PARTNER 
PO CELEJ EURÓPE

01

Naša kvalita a flexibilné prispôsobenie sa požiadavkám našich partnerov nám zabezpečili vynikajúcu povesť v Európe. Ak hľadáte silného a flexibilného partnera v oblasti meracej a regulačnej techniky, sme tou správnou voľbou. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a európskym aktivitám sme sa etablovali ako spoľahlivý partner pre priemyselné odvetvia v Európe.

POSTARÁME SA 
O SPRÁVNY CHOD

02

Naše ponúkané technické riešenia je možné rýchlo a jednoducho integrovať do širokej škály priemyselných systémov a môžu byť použité v rôznych priemyselných odvetviach. Použitím rôznych meracích prevodníkov možno merané a prahové hodnoty našich senzorov a našich analytických prístrojov jednoducho integrovať do rôznych systémov a týmito systémami ich monitorovať.

SPĹŇAME
NAJVYŠŠIE POŽIADAVKY

03

Ponúkame kompletnú priemyselnú meraciu a regulačnú techniku, ktorá umožňuje automatizovať a funkcionalizovať rôzne procesy. Vďaka našej meracej a regulačnej technike možno komplexné priemyselné procesy optimálne automatizovať a prispôsobiť najvyšším požiadavkám.

NAŠA PRÁCA

PREČO BY STE MALI VYUŽIŤ PRÁVE NAŠE SLUŽBY?

HAMER-elektro.png
bottom of page